En büyük soruların başında gelen çatı akmalarına karşılık olarak son zamanların en çok talep edilen kaplama modelleri hakkında merak edilen modellere sitemizde ulaşmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmelerden sonra ortaya çıkan Liner kaplama tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Özellikle son zamanlarda bu kaplama modellerinin giderek daha sağlam bir yapı almasından dolayı tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Liner kaplama özelliği bakımından son derece başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Zorlu kış şartlarının yoğun olarak olduğu bölgelerde özellikle kış aylarında çatılardan akan su sızıntıları büyük hasarlara neden olmaktadır. Özellikle üst katlarda oturan müşterilerin başını büyük derde sokan bu sızıntıların önüne geçmek son derece kolay ve ucuz bir hal aldı . Bu durum karşısında sizler için özel olarak üretilen Liner çatı kaplama sistemleri en çok talep edilen ürünlerin başında gelmektedir. İşte bu yüzden sizlere özel olarak tasarlanan Liner çatı kaplama modellerinin tercih etmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde evlerinize veya iş yerlerinize monte işlemlerini yapıyoruz.

Çatı Temel Liner Kaplama sistemi içinde bulundurduğu pvc kaplama yöntemi ile birçok alanda kullanılan son derece sağlam bir malzemeden üretilmektedir. Malzemenin içerisinde bulunan farklı karışımlar ile sızdırmazlıkların önüne geçen bu sistem sayesinde çatınızda meydana gelen delikler kapanmakta ve sizleri zor durumda bırakan çatlakların önüne geçilmektedir. Liner kaplama yapılmadan önce kaplattırmak istediğiniz alanı bizler ile paylaşmanız durumda sizlere uzman ekip ile ilk başta hizmet veriyoruz. Ortaya çıkacak olan sorunları temelli çözmek için yaptığımız bu ARGE çalışmasından sonra sizler için en uygun olan kaplama sistemini titiz bir çalışma sonucunda çatınıza döşeme işlemlerini yapmaktayız.

Firmamızda bulunan son teknoloji kaplama sistemleri ile sizler uzun zamandır hizmet vermeyi prensip haline getiren firmamızda özellikle en kaliteli malzemelerden yapılan Çatı Temel Liner Kaplama modelleri bulunmaktadır. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılacak olan bu sistem ile artık sizlerde daha rahat bir yaşam alanı elde etmiş olacaksınız.